Prisijungimas

Pigūs skrydžiai
Pigūs WizzAir skrydziai
skrendampigiau.lt

Paskolos kelionėms
Kelionės lizingu nuo 0%

Kreditai kelionėms

Kuomet visa šeima netikėtai sulaukia atostogų gali būti keblu kur nors išvykti, nes staiga rasti nemenką sumą pinigų reikalingą kelionei su šeima ne visiems įmanoma. Turint stabilų darbą, pakankamą uždarbį, kelionės nėra problema, tačiau problema kyla kuomet pasikeičia planai ir į kelionę galima leistis anksčiau nei pavyksta sutaupyti pinigų. Pažįstama situacija? Pabandykite savo banko paprašyti nedidelės paskolos, reikiamos kelionės išlaidoms padengti.

taupykle

Kreditai kelionėms suteikiami tokiu pat principu kaip suteikiamos ir vartojimo paskolos. Tai nėra pačios pigiausios paskolos, kadangi jos suteikiamos neįkeičiant jokio turto. Tačiau ir suteikiamos jos paprasčiau, nereikia ypatingos galybės popierių, nebūtina įrodinėti paskirties, pavyzdžiui, kaip imant paskolą būstui, verslui ar perkant automobilį, kitą transporto priemonę. Žinoma yra ir alternatyvos kad, greitieji kreditai internetu, kuriuos dažnai naujiems klientams suteikia visiškai nemokamai. Vienintelis minusas, kad paprastai pirmas greitas kreditas yra ribojamas iki 1000 litų, o kartais ir dar mažiau.

Skolintis pinigų atostogoms ne visiems atrodo protinga mintis. Nuraminsime, skolintis nesiūlome tiems, kurie negali sutaupyti reikiamos sumos, tačiau siūlome pasvarstyti paskolos galimybę tiems, kuriems pasikeitė situacija. Tai gali būti jau minėta situacija su pakeistu atostogų grafiku, taip pat tai gali būti ir pastebėtas ypač patrauklus pigios kelionės pasiūlymas pačiu netinkamiausiu laiku, pavyzdžiui tuomet, kai tik pasikeitėte automobilį ar įsigijote brangios buitinės technikos.

Kreditai kelionėms dažnai imami žiemos metu, kadangi finansiškai daugeliui tai vienas sunkiausių periodų, o būtent tada ir siūlomos kelionės už tikrai priimtiną kainą. Pavyzdžiui, kelionė į pietų Europos pajūrį ar vieną iš Graikijos salų, žiemos metu kainuoja iki dviejų kartų, o kartais ir dar pigiau. Taigi, tai puiki priežastis pasiskolinti kelionei, nes net ir nemenkos vartojimo paskolos palūkanos (palūkanos gali labai priklausyti nuo Jūsų kredito istorijos, pajamų ir kitų savybių) nebus tokios didelės kaip skirtumas tarp pasiūlymo ir realios, standartinės kelionės pardavimo kainos. Žinoma, labai svarbu patikrinti, ar pasiūlymas tikrai toks geras, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, kartais reklama gali ir apgauti.

koso sala1

Įsitikinę, kad pasiūlymas tikrai vertas dėmesio ir net su paskola bus pigesnis nei įsigytas vėliau – ilgai nedvejokite, kelionių nuolaidos yra labai ribotos trukmės ir dažniausiai siūlomos tik keliems pirmiems pirkėjams ar bilietams. Be abejo, kartais pasiūlymai būna beveik neriboti, tačiau tokius rasti tikrai sunku.

Vis tiek dvejojate dėl paskolos kelionei? Pateiksime dar vieną argumentą, kodėl skolintis gali būti naudinga. Tarkime iš santaupų pavyko įsigyti kelialapį, tačiau neturite lagaminų. Vienas variantas yra pirkti pačius pigiausius, kurie, tikėtina, Jūsų daiktus galės talpinti vieną ar porą kelionių. Tuo tarpu pasiskolinę visai nedaug galėsite įsigyti kur kas kokybiškesnius lagaminus, kurie tarnaus bent keletą metų, turės gamintojo ar pardavėjo garantiją. Taip pat ir su foto ar filmavimo technika – geriau iš karto įsigyti kiek brangesnę techniką nei žiūrint į įamžintas akimirkas galvoti, dėl kokių priežasčių Jūsų netenkina jų kokybė.

Leistis bent kartą metuose į keliones, deramai pailsėti per atostogas pravartu kiekvienam dirbančiam žmogui. Geras poilsis ne tik leidžia atsipalaiduoti, pamiršti slegiančias problemas, bet kartu ir pagerina Jūsų produktyvumą grįžus į darbą. Tai ypač aktualu tiems, kurie dirba sudėtingą protinį darbą, įtemptai skaičiuoja ar atlieka kitus sudėtingus veiksmus, nes poilsinės atostogos visiškai išvalo galvą nuo užsilikusių minčių apie darbą, o grįžus prie darbų pradžioje į juos galima pažiūrėti šviežiai – taip neretai pavyksta išspręsti ilgą laiką neišspręstas problemas, pastebėti smulkias klaidas, kurios apsunkina Jūsų darbą ar tiesiog efektyviau įveikti susikaupusius darbus.

Siuntiniai į Airiją

Kiekvieną dieną iš Lietuvos kyla lėktuvai į įvairias pasaulio šalis, paskui lėktuvus vyksta autobusai, krovininiai ir asmeniniai automobiliai – dalis žmonių juose galvoja apie gyvenimą kitose šalyse, tarp kurių ir Airija. Dėl šios priežasties vis dažniau vežamos siuntos iš Airijos ar į ją, pervežami ir kroviniai, kurie netelpa į keleivinius autobusus ar lėktuvus.

pakuotesNepaisant gana dažnai siunčiamų siuntų ar pervežamų krovinių, vis dar pasitaiko, kad žmonės įdeda siųsti draudžiamų daiktų, tarp kurių pasitaiko labai daug grynųjų pinigų, asmens dokumentų, nevengiama siųsti ir akcizinių prekių, tarp kurių cigaretės, kiti tabako gaminiai, alkoholiniai gėrimai. Kodėl taip yra atsakyti sunku, tačiau neatmetama versija, kad žmonės tiesiog bando taip sutaupyti, kadangi siuntos į Airiją daug pigesnės nei pinigų perlaidos ar konfidencialių asmens dokumentų pervežimo paslaugos, taip pat, norima sutaupyti alkoholio ir tabako perkant Lietuvoje, kur jie gerokai pigesni. Deja, dėl tokių žmonių kelyje stringa ir kitų, sąžiningų žmonių siuntos, gaištamas vairuotojo, jo laukiančių klientų laikas, o galutinis rezultatas – nuostolis visiems, kadangi draudžiamos prekės taip ir nepasiekia savo tikslo.

Įvairūs kroviniai į Airiją dažnai keliauja Gedimino transportu (Gedimino kroviniai aktyviai dirba siuntų ir krovinių pervežimo į ir iš Airijos srityje), todėl jis puikiai žino, kaip atskirti draudžiamas siuntas. Gudresni sutaupyti norintys siuntėjai bando suvynioti draudžiamas prekes į kitus daiktus, pavyzdžiui, rūbų pilną lagaminą, tarp knygų ar kaip kitaip, tačiau dar gudresnės yra tikrinančių institucijų priemonės, kurios peršviesdamos transporto priemonę gali tiksliai pasakyti ne tik tai, kad vežamos draudžiamos prekės, bet ir tai, kokios ir kiek tų prekių yra.

Siųsdami siuntas į Airiją, perveždami iš Airijos įvairius krovinius, susimąstykite, kad net ir netyčia įdėta draudžiama siųsti prekę gali padaryti rimtų rūpesčių tiek Jums (už draudžiamų prekių siuntimą atsako siuntėjas ir gavėjas), tiek ir pervežimo bendrovei, kuriai ne tik reikia teisintis už Jūsų klaidas, bet ir gaišti brangų savo bei kitų savo klientų laiką. Juk laikas irgi pinigai.

Patys prabangiausi pasaulio viešbučiai

Prabangūs viešbučiaiVieni keliauti mėgsta kuo pigiau, kiti nori pailsėti aukšto lygio viešbučiuose. Labai prabangių viešbučių galima rasti įvairiausiose pasaulio vietose. Štai pavyzdžiui itin prabangūs apartamentai Vilniuje savo klientams siūlo įmantrų interjerą, prabangų maistą ir daugybę kitokių paslaugų. Vis dėlto itin prabangių numerių, kurie kainuoja dešimtis tūkstančių dolerių už vieną naktį, pasaulyje ne tiek jau ir daug. Daugiausia kainuojantys yra karališki bei prezidentų apartamentai, juose baldai primena imperatorių laikus, o gulint marmurinėje vonioje ar baseine, galima mėgautis įspūdinga panorama, atsiveriančia pro langą bei nepriekaištingu aptarnavimu.

Norėtumėme jums pristatyti brangiausius ir prabangiausius pasaulio viešbučius, kuriuose naktis gali kainuoti tiek pat, kiek, pavyzdžiui, naujas sportinis automobilis, kelionė į Antarktidą ar net butas Vilniuje. Apsigyventi liukso kambariuose tikros prabangos reikalas, o prabangiausiuose netgi ne visada gali sau leisti apsistoti didžiausi turtuoliai.

Brangiausių pasaulio viešbučių dešimtuko apačioje įsikūrę Bahamuose esančio „Atlantis“ viešbučio, 10 kambarių apartamentai. Juose visas kambarių interjeras blizga auksu: nuo komodų bei sofų iki žvakių. Šiuose ypatingai erdviuose apartamentuose yra net ir fortepijonas. Jei susidomėjote, turėkite omenyje, kad už beveik 10 tūkstančių litų nusipirkę kelionę į Bahamus dar papildomai turėsite susimokėti apie 65 tūkstančių litų, jei norėsite praleisti naktį šiuose apartamentuose. Ne tokie „auksiniai“, tačiau dar brangesni apartamentai yra Tokijuje „Ritz-Carlton“ viešbutyje. Jų plotas siekia net 300 kvadratinių metrų. Viena naktis šiame viešbutyje kainuoja apie 69 tūkstančius litų. Taigi, paskaičiavus matyti, jo pagyvenus savaitę tokiuose apartamentuose už tą pačią kainą būtų galima įsigyti  panašaus ploto gerai įrengtą namą Vilniuje.

253Aštuntoje vietoje yra „Westin Excelsior“ viešbučio apartamentai, primenantys senovės Romos laikus. Už freskomis bei vitražais puoštus kambarius ir marmurą teks susimokėti apie 78 tūkst. litų. Jei keliausite po Italiją ir norėsite prabangiai apsistoti, sumokėję 86 tūkst. litų galėsite mėgautis prezidentiniais apartamentais „Cala di Volpe“ viešbutyje, kuriame be nuosavo baseino rasite daugybę kitų malonumų. Šeštoje brangiausių apartamentų sąrašo vietoje yra karališka vila Atėnuose „Grand Resort Lagonissi“. Čia yra privatus liokajus, virėjas ir netgi pianistas, taip pat lauko ir vidaus baseinai, privatus paplūdimys, masažas. Tai puiki vieta pailsėti už naktį išleidžiant 90 tūkst. litų.

Prabangiausių viešbučių penketuką pradeda „Hugh Hefner Sky Villa Palms Resort“, įsikūręs Las Vegase. Naktis jame kainuoja 93 tūkst. litų. Tai 800 kvadratinių metrų ir 3 miegamųjų apartamentai, skirti itin sėkmingam lošėjui. Juose yra besisukiojanti lova, baseinas su įžymiuoju Playboy triušiuku. Jei ruošiatės vykti į Kanus, prisiminkite prabangius mansardinius apartamentus „Martinez“ viešbutyje.  Čia naktis kainuoja 98 tūkst. litų. Apartamentuose yra du miegamieji ir dvi vonios, kuriose teikiamos turkiškos procedūros, SPA, pribloškianti terasa su vaizdu į Kanų įlanką.

Trečioje prabangiausių viešbučių vietoje yra „Four Seasons” Niujorke. Čia brangiausi apartamentai parai kainuoja apie 115 tūkst. litų. Jie džiugina lankytojus įspūdinga Manhatano panorama, atsiveriančia 360 laipsnių kampu. Šių net devynių kambarių apartamentus ir visą jų interjerą sukūrė garsusis dizaineris Peteris Marino ir viešbučio savininkas.

Antrojoje vietoje yra viešbutis „Raj Palace”, esantis Džaipure, Indijoje. Nakvynė jame gali kainuoti iki 124 tūkst. litų. Šis vienas didžiausių Azijoje prezidentinis kambarys garsėja aukso lakštų ir stiklo dirbinių puošyba. Iš asmeninės terasos, kurioje yra ir baseinas, galima grožėtis rausvuoju Džaipuru.

Pirmoji vieta prabangiausių pasaulio apartamentų sąraše atitenka „President Wilson” apartamentams Ženevoje, Šveicarijoje. Čia už parą galima sumokėti ir 180 tūkst. litų. Pro šių karališkųjų apartamentų langus matyti Ženevos ežeras bei aukščiausias Šveicarijos Alpių kalnas – Monblanas. Šiuose 12 kambarių apartamentuose yra neperšaunamos durys, atskiras liftas. Svečiai mėgaujasi ir atskiru baseinu bei biblioteka, biliardo kambariu, gali sportuoti treniruoklių salėje ar romantiškai leisti vakarą skambant puikiai „Steinway” fortepijono muzikai.

Baidarių nuoma Jūros upe - kodėl Žemaitija taip traukia turistus??

Prasidėjus vasarai, kuo greičiau noris ištrūkti iš savo daugiaaukščių dėžučių, išsivaduoti iš sunkios darbo naštos, palikti miesto gatves ir lėkti į gamtą. Kur?- klausimas , neduodantis ramybės bet kuriam, susiruošusiam į atostogas ar savaitgalio poilsiui.

Vandens turizmo mėgėjai savo atostogas praleidžia prie vandens telkinių. Jau keletą metų itin populiaru pasinaudoti profesionalių baidarių nuomotojų paslaugomis prie Jūros upes Žemaitijoje. Dirbdami daugiau nei 10 metų su įvairaus poreikio turistų grupėmis, baidarių nuomos savininkai sukaupė patirtį, kurios dėka jų paslaugos jau plačiai žinomos Lietuvoje. Profesionalus aptarnavimas, nuolat atnaujinamas ir kokybiškas inventorius, patarimai pradedantiesiems, pravedami instruktažai kiekvienai grupei, pagal kiekvieno poreikius parenkami ir sudaromi maršrutai, rezervuojamos kaimo sodybos ir stovyklavietės - visa tai patenkina ir išrankiausio turisto poreikius.

Be to, Jūros upės baidarių maršrutai tinka ir pradedantiesiems, ir jau patyrimą turintiems irkluotojams. Jūros upė pasižymi nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu, giliu slėniu, pakrantėse išsirikiavusių šimtamečių ąžuolų, piliakalnių gausa. Jūra - ne tik vingiuota, bet ir iš kitų Žemaitijos ir Lietuvos upių išsiskiria tuo, kad kelią kartas nuo karto pastoja slenksčiai, likę sugriovus užtvankas. Nusileidimai baidarėmis šiomis kliūtimis sutinkami visų turistų džiaugsmingomis avacijomis. Net patys mažiausieji, dar net nesugebantys patys laikyti irklo savo rankelėmis, garsiai krykštauja iš džaugsmo ir šaukia: "Dar, dar !!!

Bijote slenksčių, rėvų - klauskite profesionalaus patarimo, ir jums  bus parinktas ramesnis, bet tikrai nenuobodus, maršrutas Jūros upe. Tuomet turėsite daugiau laiko gėrėtis vaizdingais Jūros upės slėniais, gėrėtis reta augmenija ir  nuolat išnyrančiais paukščių pulkais.

Drąsiai važiuokiteį Žemaitiją, plaukite baidarėmis Jūros upe - įspūdžių turėsite visiems metas.

Baidarių nuoma Žemaitijoje – įdomiau ir geriau nei kitur?

ŽemaityjaPastaruoju metu darosi vis populiariau nuomotis baidares Žemaitijoje – ten yra tikrai puikių maršrutų, o Akmenos ir Jūros upės yra pačios populiariausios. Norite sužinoti, kokie yra pagrindiniai privalumai keliauti būtent šiomis upėmis? Jų yra gana daug.

Visų pirma, baidarių nuoma Žemaitijoje yra galima ištisus metus. Tai reiškia, kad galėsite pasimėgauti ir šilta rudens pradžia ant šios nuostabios upės. Jeigu nebijote šalčio, tai baidarių nuoma Žemaitijoje yra įmanoma ir žiemą, tačiau savaime suprantama, kad tai yra mažiausiai populiarus variantas.

Jūros upė pasižymi tuo, jog yra tikrai vingiuota, tad čia nuotykių netrūks ir tiems, kurie jau yra patyrę plaukiotojai. Žinoma, jeigu plaukiate baidarėmis pirmą kartą, taip pat nereikėtų nusiminti, kadangi baidarių nuomos Žemaitijoje specialistai jums parengs geriausią planą pagal jūsų poreikius – yra ir daug trumpų, vienadienių maršrutų, kuriuos galite įveikti vos per porą valandų, tačiau taip pat yra labai puikių maršrutų, kurie gali tęstis net tris arba keturias dienas.

Jūros upėje yra nemažai išgriautų užtvankų, taip pat yra akmenėlių ir rėvų, tad čia tikrai niekas nenuobodžiaus. Baidarių nuomos specialistai taip pat padės jums įvertinti savo gebėjimus, praneš apie šiuo metu esantį Jūros vandens lygį. Taip pat labai svarbu, kad šie profesionalai gali patarti, kaip elgtis vandenyje – jeigu reikės, jus aprūpins ir saulės kremu, ir galvos apdangalu. Taigi, išbandyti baidarių nuomos Žemaitijoje paslaugas tikrai vera.

Taip pat labai svarbu, kad čia baidares nuomoja profesionalai, kurie jums ne tik gali parengti patį geriausią maršrutą pagal jūsų pageidavimus, tačiau taip pat aprūpinti ir stovyklaviete. Tai reiškia, kad jeigu jūs užsisakysite kelių dienų kelionę baidarėmis, kai jau pavargsite, kelionės organizatoriai prie jūsų privažiuos ir nuveš jūs į stovyklos vietą. Taigi, tai yra labai patogu – leiskitės į įdomią kelionę baidarėmis ir pajausite, kad tai tikrai puikus būdas bendrauti su gamta ir puikiai praleisti laiką su savo šeima.

Kelionės autobusu ir turizmas

autobusaiKelionės autobusu yra vienas iš įdomiausių turizmo būdų. Tarptautiniai autobusų bilietai suteikia galimybę vienos kelionės metu pamatyti tiek daug naujų miestų ir miestelių. Keliaujant į tolimesnes šalis Jūs kirsite ne vienos valstybės sienas ir galėsite grožėtis skirtingais gamtos vaizdais.

 

Vilniaus autobusų stotis kasdien vis daugiau keleivių išlydi į daugelį Europos šalių. Dauguma iš jų vyksta poilsiniais ir pažintiniais tikslais. Juk tai puiki galimybė pamatyti ir palyginti kitas šalis, jų gamtą, miestus, kultūrą bei tradicijas. Turizmas klesti ir vis sparčiau plėtojamos jo beribės galimybės, kurios atsiveria vis daugiau keliauti norintiems žmonėms. Džiugina ir vyresnio amžiaus žmonių aktyvumas, ir noras keliauti. Jeigu dar prieš dešimtmetį daugiausia keliavo jaunimas, tai šiuo metu galima pamatyti vis daugiau senjorų, kurie mielai leidžiasi į įvairias keliones po Europos žemyną.

 

Ką būtina žinoti keliaujant tarptautiniais autobusais? Svarbiausia pasirinkti tinkamą įmonę, kuri pasirūpins Jūsų kelione ir saugumu. Taip pat rinkitės tik tokį tarptautinį autobusą, kuris atitinka visus keliamus patogumo reikalavimus. Juk komfortas tokios kelionės metu yra ypatingai svarbus. Kartais keleiviai nuogąstauja, kad gali pasirinkti netinkamą sėdėjimo vietą, tačiau šiuolaikiniuose autobusuose visos vietos yra patogios.

 

Norintys sutaupyti turi žinoti, kad tarptautiniai autobusų bilietai, kurie įsigyjami internetu ar gerokai iš anksto, bus pigesni. Vilniaus autobusų stotis, kaip ir bet kuri kita suteiks Jums reikiamą informaciją apie kelionės datą, laiką ir maršrutą. Jeigu tai Jūsų pirma kelionė tarptautiniu autobusu ir Jūs abejojate ar Jums patiks ilgai sėdėti autobuse ir vykti iki tolimos šalies, tai geriau pasirinkite netolimą šalį. Pavyzdžiui, pirmai kelionei puikiai tiks kaimyninė Latvija. Po tokios kelionės bus paprasčiau apsispręsti ar norite keliauti į toliau esančias šalis. Taip pat nepamirškite, kad ne visos tarptautinių autobusų įmonės turi tokios pačios klasės autobusus, todėl prieš apsisprendžiant iš kur įsigyti bilietus, verčiau pasidomėkite ar vežėjas gali užtikrinti Jums komfortišką kelionę. Atminkite, kad turizmas plėtojamas tam, kad būtų plečiamos galimybės ne tik keliauti, bet užtikrinti komfortišką keliavimo būdą.

 

Visi tarptautiniai autobusų bilietai yra garantija geros ir saugios kelionės. Lietuvoje esančios įmonės, kurios jau ne vienerius metus veža keleivius į daugelį Europos šalių, gali užtikrinti šias puikias sąlygas. Todėl visai nesvarbu ar tai Vilniaus autobusų stotis, ar kito miesto autobusų stotis – bilietai iš patikimų įmonių Jums garantuoja puikias keliones. 

Paskolos internetu poilsiui

kKelione po pasauliVienas iš svarbiausių žmogaus poreikių yra įspūdžiai, o jį patenkinti visada galima kur nors išvykstant. Juk, kartais, taip norisi mestis visus darbus ir atsigulti prieš kaitinančią Ispanijos saulę. Paskola internetu galėtų būti puiki alternatyva pinigų taupymui kelionės išlaidoms. Visi jau esame matę gausybę reklamų kur yra siūlomus paskolos norintiems išvykti, tačiau jos turi vieną minusą – jos dažniausiai padengia tik skrydžio ar autobuso bilieto bei apgyvendinimo išlaidas, o pats keliautojas privalo pasirūpinti savo reikmėms skirtais pinigais.

Savaime suprantama, kad kreditas ir jo palūkanos yra didelis galvos skausmas grįžus iš kokios nors svečios šalies, po tobulų atostogų, medaus mėnesio ar tiesiog gero „prasinešimo“ po Ibizos klubus. Na, bet greita paskola iš banko taip pat gerų jausmų, tik ką Lietuvos oro uoste išlipus iš lėktuvo, nekelia. Bet vis gi, jei galva plyšta nuo minčių apie Eifelio bokštą, o kišenės kiauros, labiau verta imti paskolą - Juk gyveni tik kartą. Svarbu apgalvoti visas kelionės išlaidas. Ką norėsite pamatyti turistinėje kelionėje, kokios ekskursijos, muziejai domina, gal būt yra koks nors baras į kurį verta užsukti ar patiekalas kurio būtina paragauti.

kelionių kreditai ir paskolosVisos šalys yra savaip įdomios ir visos jos turi kažką unikalaus pasiūlyti: Italijoje nereikėtų pamiršti užklysti prie Koliziejaus, Čekijoje būtina aplankyti kareivį „Šveiką“, Ispanijoje verta paragauti „Paelos“, net ir tose pačiose Jungtinėse Amerikos valstijose bus įdomu paragauti kuo skirias tas amerikitieškas mėsainis, nuo to kurį valgome Lietuvoje. Ir visa tai reikalauja pinigų, kuriuos būtina suplanuoti prieš apsiimant bet kokį finalinį įsipareigojimą. Be to, dvidešimt pirmame amžiuje, kai veikia internetas visu pajėgumu, pilna interneto tinklapių kurie jums padės išmokti keliauti pigiau, bei pamatyti daugiau už mažesnę sumą pinigų. Kuo daugiau įdirbio bus įdedama į kelionės pigumą, tuo mažiau pinigų galėsite skolintis ir to pasėkoje bus trumpesni terminai, mažiau palūkanų ir taip toliau. Aišku, tokiu atveju, jei jau skolinatės pinigus, tikrai verta kelionę organizuotis patiems, vien dėl to, kad išvengti kelionių agentūrų padaromų antkainių. Taupant pinigus paskola nesudarys tokios didelės naštos. Jei tikrai nenorite išleisti daug pinigų, bet svajojate apie tolimus kraštus, keliaukite žiemą. Šaltuoju metu ne tik pačių kelionių, bet ir muziejų ar lankytinų objektų, kainos yra mažesnės, todėl taip keliaudami sutaupysite. Akivaizdu, jei svajojate aplankyti kokią nors šalį, be abejo domitės ja ir kelionių į ją pasiūlymais, tad surasti geriausią variantą nebus sunku. Žmonės kurie kažko trokšta, galų gale tai ir padaro, tad kam spyriotis pagundoms? Jei būsite kantrūs, rasite tą momentą kai geriausi paskolų pasiūlymai bus dalijami su geriausiais kelionių į jūsų svajonių šalį pasiūlymais.

Taigi, jei nusprendėte, kad nebegalite būti čia, ir jums tiesiog privalu kažkur išvykti ir „atvėsinti“ galvą, pailsėti nuo lietuviško oro ir rūškanų veidų paskolos internetu jums tikrai gali tapti išsigelbėjimu. Verta paminėti, kad stačia galva imti kreditą tikrai nėra verta, apsvarstykite visas pinigų gavimo galimybes, gal būt rasite alternatyvų. Kad ir koks papildomas uždarbis ar pinigų pataupymas. Be to, dažniausiai žmonės keliauja ne po vieną, tad pasitarkite su kelionės kompanjonu apie šį sprendimą. Ir jei jau tikrai apsisprendėte imti paskolą, tai apskaičiuokite išlaidas detaliai. Aišku, centas į centą nieko nesuplanuosite, bet tobulumui nėra ribų.