Prisijungimas

Pigūs skrydžiai
Pigūs WizzAir skrydziai
skrendampigiau.lt

Paskolos kelionėms
Kelionės lizingu nuo 0%

Kaip nepasiklysti kelionės metu

Žmogaus smegenys yra galingas įrankis kai reikia apdoroti informaciją ir priimti sprendimus operatyviai pasirinkti vairavimo kryptį. Tačiau niekas neprilygsta kompiuteriui kuris yra mažas palydovinis imtuvas kuris be vargo susidorojau bet kokia užduotimi per labai trumpą laiką. Informacinių sistemų duomenų bazėje sukaupta daug informacijos apie kiekvienos šalies kelius ir magistrales ir ši informacija privalo būti nuolat atnaujinama nes kitaip praras prasme pati sistema.

Keliaujant su automobiliu

Galimybė patalpinti visus keturiasdešimt penkis Europos žemėlapius su smukiausiomis detalėmis kelių metrų tikslumu. Tai išties džiugina ir galima pasakyti kad atliktų apklausų duomenimis rezultatai rodo kad didžioji dauguma vairuotojų geriau pasirinktų automobilį su navigacija negu kokybiška akustine sistema.

Geriau suplanuoti kelionę galima pasitelkiant GPS

Kiek laiko užtrunkate planuodami kelionę? Iš pradžių nagrinėjate žemėlapius kompiuteryje ir lapelyje užsirašote gatves ar posūkius kur kokioje sankryžoje sukti ar klausinėjate praeivių kaip nuvažiuoti ten kur jums reikia? Pamirškite tai visiems laikams. Viskas ko jums iš tikrųjų reikia tai bent jau pačios pigiausios navigacijos kuri palengvins jūsų vargus ir leis jums mėgautis kelione. Tuo pačiu maršrutu nebūtina važiuoti tais pačiais keliais, su GPS navigacija kiekviena kelionė gali būti skirtinga, reikia pasirinkti kad įrenginys apskaičiuotų naują maršrutą, parodys koks atstumas ir per kiek laiko pasieksite tikslą. Ekrano vaizdo ryškumą, dienos ir nakties režimus galima nustatyti rankinių būdu arba automatiniu pagal valandas.


Klausytis muzikos, perjungti ir sustabdyti dainas galima naudojant aplikaciją. GPS navigacija tai vsų pirma saugus vairavimas. Pasaulyje nėra tokių statistikos duomenų kiek nelaimingų atsitikimų ir auto įvykių nutinka kasmet vien todėl, kad vairuotojai blaškydamiesi už vairo ieškant kur važiuoti padaro neatsargių klaidų kurios kainuoja gyvybes. Stačios įkalnės, nuokalnės, posūkiai sukelia daug streso vairuotojams ir nemažai avarijų įvyksta šaltuoju metų laiku kai kelius dengia sniegas ar plikledis. Navigacijoje įdiegta įspėjimo sistema informuoja vairuotoją apie artėjančius pasikeitimus ir jis gali sumažinti greitį arba atkreiptį dėmėsį į aplinkos veiksnius. Maršruto planavimas pagal tam tikrą sunkvežimio modelį tapo prieinamas ne taip jau senai. Navigacinis įrenginys pats parenka kelius kurie tinkami tam tikro svorio, ašių skaičiaus, aukščio sunkvežimiams.

Tam, kad išsirinkti tinkamą GPS prietaisą reikia palyginti keletą skirtingų variantų. Šiame straipsnyje https://www.gpstrackingjournal.com/gps-trackers/gpswox-introduces-top-3-vehicle-gps-trackers/ galima rasti keletos populiariausiu GPS serverių palyginimus.

 

MiestasGPS Navigacija aktualu važiuojant per miestus kur patekimas į miesto centrą yra ribojamas sunkiajam transportui. Žemi tiltai, siauri pravažiavimai, ribojimai vežti pavojingus krovinius, apie viską išsamiai galėsite matyti žemėlapyje ir pasirinkti tinkamiausią kelią, kad nebūtų pažeistos kelių eismo taisyklės. Tokiu atveju vairuotojas gali būti ramus, kad nepapuls į keblią situaciją ir įmonė kuriai priklauso transporto priemonė nebus priversta pavėluotai pristatyti krovinių. Jau dabar tolimųjų reisų vairuotojai dirbantys prestižinėse įmonėse naudojasi navigacine įranga kuri parodo poilsio aikšteles ir atstumą iki jų. Transporto vadybininkai kontroluojantys krovinio gabenimą gali nusiųsti žinutę vairuotojui ir informuoti apie pasikeitimus kas susiję su darbu ar asmeninę informaciją. Svarbiausia, kad vairuotojas netrukdomas gali valdyti transporto priemonę neatitraukdamas akių nuo viso eismo srauto ir kitų vairuotojų manevrų. Gamintojo garantija, naudojimo instrukcijos yra privalomos perkant naują navigacijos įrenginį parduotuvėje. Klauskite konsultantų kokias funkcijas palaiko aparatas kuriuo jūs domitės, prašykite kad parodytų kitų gamintojų panašius modelius.

Iš pažiūros panašūs modeliai gali slėpti esminius skirtumus kurie nulemtų jūsų pasirinkimą, todėl tai reikėtų išsiaiškinti iš anksto. Naudingos ir patikimos informacijos apie navigacijas rasite internete. Perskaitykite visus naudotojų atsiliepimus, kad susidarytumėte savo nuomonę, jei mokate užsienio kalbas, būtinai apžvelkite ką apie tai mano vartotojai užsienyje. Visų navigacijos aparatų tikslumas yra labai panašus, jis siekia apie dešimt metrų. Signalas gaunamas net iš kelių palydovų todėl automobilio, dviračio, motociklo buvimo vieta ir judėjimo kryptis nustatomi labai tiksliai. Bendrai vertinant visa GPS sistema veikia labai patikimai tiek sausumoje tiek vandenyje, bet kokiame aukštyje virš jūros lygio, nesvarbu ar lauke lyja ar sninga ar žaibuoja. Radijo signalai veikia be sutrikimų visais atvejais. Jei dažnai tenka važinėti šalyse kurių nepažįstate, įsigiję elementarų net ir naudotą GPS imtuvą nuo savo pečių nusimesite daug rūpesčių. Jeigu ruošiatės į tolimą kelionė kur nėra daug asfaltuotų kelių ir atstumai tarp miestų yra didelį apsvarstykite galimybę pirkti įrenginį prie kurio galima pridėti išorinę antenai signalui sustiprinti.

Kreditai kelionėms

Kuomet visa šeima netikėtai sulaukia atostogų gali būti keblu kur nors išvykti, nes staiga rasti nemenką sumą pinigų reikalingą kelionei su šeima ne visiems įmanoma. Turint stabilų darbą, pakankamą uždarbį, kelionės nėra problema, tačiau problema kyla kuomet pasikeičia planai ir į kelionę galima leistis anksčiau nei pavyksta sutaupyti pinigų. Pažįstama situacija? Pabandykite savo banko paprašyti nedidelės paskolos, reikiamos kelionės išlaidoms padengti.

taupykle

Kreditai kelionėms suteikiami tokiu pat principu kaip suteikiamos ir vartojimo paskolos. Tai nėra pačios pigiausios paskolos, kadangi jos suteikiamos neįkeičiant jokio turto. Tačiau ir suteikiamos jos paprasčiau, nereikia ypatingos galybės popierių, nebūtina įrodinėti paskirties, pavyzdžiui, kaip imant paskolą būstui, verslui ar perkant automobilį, kitą transporto priemonę. Žinoma yra ir alternatyvos kad, greitieji kreditai internetu, kuriuos dažnai naujiems klientams suteikia visiškai nemokamai. Vienintelis minusas, kad paprastai pirmas greitas kreditas yra ribojamas iki 1000 litų, o kartais ir dar mažiau.

Skolintis pinigų atostogoms ne visiems atrodo protinga mintis. Nuraminsime, skolintis nesiūlome tiems, kurie negali sutaupyti reikiamos sumos, tačiau siūlome pasvarstyti paskolos galimybę tiems, kuriems pasikeitė situacija. Tai gali būti jau minėta situacija su pakeistu atostogų grafiku, taip pat tai gali būti ir pastebėtas ypač patrauklus pigios kelionės pasiūlymas pačiu netinkamiausiu laiku, pavyzdžiui tuomet, kai tik pasikeitėte automobilį ar įsigijote brangios buitinės technikos.

Kreditai kelionėms dažnai imami žiemos metu, kadangi finansiškai daugeliui tai vienas sunkiausių periodų, o būtent tada ir siūlomos kelionės už tikrai priimtiną kainą. Pavyzdžiui, kelionė į pietų Europos pajūrį ar vieną iš Graikijos salų, žiemos metu kainuoja iki dviejų kartų, o kartais ir dar pigiau. Taigi, tai puiki priežastis pasiskolinti kelionei, nes net ir nemenkos vartojimo paskolos palūkanos (palūkanos gali labai priklausyti nuo Jūsų kredito istorijos, pajamų ir kitų savybių) nebus tokios didelės kaip skirtumas tarp pasiūlymo ir realios, standartinės kelionės pardavimo kainos. Žinoma, labai svarbu patikrinti, ar pasiūlymas tikrai toks geras, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, kartais reklama gali ir apgauti.

koso sala1

Įsitikinę, kad pasiūlymas tikrai vertas dėmesio ir net su paskola bus pigesnis nei įsigytas vėliau – ilgai nedvejokite, kelionių nuolaidos yra labai ribotos trukmės ir dažniausiai siūlomos tik keliems pirmiems pirkėjams ar bilietams. Be abejo, kartais pasiūlymai būna beveik neriboti, tačiau tokius rasti tikrai sunku.

Vis tiek dvejojate dėl paskolos kelionei? Pateiksime dar vieną argumentą, kodėl skolintis gali būti naudinga. Tarkime iš santaupų pavyko įsigyti kelialapį, tačiau neturite lagaminų. Vienas variantas yra pirkti pačius pigiausius, kurie, tikėtina, Jūsų daiktus galės talpinti vieną ar porą kelionių. Tuo tarpu pasiskolinę visai nedaug galėsite įsigyti kur kas kokybiškesnius lagaminus, kurie tarnaus bent keletą metų, turės gamintojo ar pardavėjo garantiją. Taip pat ir su foto ar filmavimo technika – geriau iš karto įsigyti kiek brangesnę techniką nei žiūrint į įamžintas akimirkas galvoti, dėl kokių priežasčių Jūsų netenkina jų kokybė.

Leistis bent kartą metuose į keliones, deramai pailsėti per atostogas pravartu kiekvienam dirbančiam žmogui. Geras poilsis ne tik leidžia atsipalaiduoti, pamiršti slegiančias problemas, bet kartu ir pagerina Jūsų produktyvumą grįžus į darbą. Tai ypač aktualu tiems, kurie dirba sudėtingą protinį darbą, įtemptai skaičiuoja ar atlieka kitus sudėtingus veiksmus, nes poilsinės atostogos visiškai išvalo galvą nuo užsilikusių minčių apie darbą, o grįžus prie darbų pradžioje į juos galima pažiūrėti šviežiai – taip neretai pavyksta išspręsti ilgą laiką neišspręstas problemas, pastebėti smulkias klaidas, kurios apsunkina Jūsų darbą ar tiesiog efektyviau įveikti susikaupusius darbus.

Siuntiniai į Airiją

Kiekvieną dieną iš Lietuvos kyla lėktuvai į įvairias pasaulio šalis, paskui lėktuvus vyksta autobusai, krovininiai ir asmeniniai automobiliai – dalis žmonių juose galvoja apie gyvenimą kitose šalyse, tarp kurių ir Airija. Dėl šios priežasties vis dažniau vežamos siuntos iš Airijos ar į ją, pervežami ir kroviniai, kurie netelpa į keleivinius autobusus ar lėktuvus.

pakuotesNepaisant gana dažnai siunčiamų siuntų ar pervežamų krovinių, vis dar pasitaiko, kad žmonės įdeda siųsti draudžiamų daiktų, tarp kurių pasitaiko labai daug grynųjų pinigų, asmens dokumentų, nevengiama siųsti ir akcizinių prekių, tarp kurių cigaretės, kiti tabako gaminiai, alkoholiniai gėrimai. Kodėl taip yra atsakyti sunku, tačiau neatmetama versija, kad žmonės tiesiog bando taip sutaupyti, kadangi siuntos į Airiją daug pigesnės nei pinigų perlaidos ar konfidencialių asmens dokumentų pervežimo paslaugos, taip pat, norima sutaupyti alkoholio ir tabako perkant Lietuvoje, kur jie gerokai pigesni. Deja, dėl tokių žmonių kelyje stringa ir kitų, sąžiningų žmonių siuntos, gaištamas vairuotojo, jo laukiančių klientų laikas, o galutinis rezultatas – nuostolis visiems, kadangi draudžiamos prekės taip ir nepasiekia savo tikslo.

Įvairūs kroviniai į Airiją dažnai keliauja Gedimino transportu (Gedimino kroviniai aktyviai dirba siuntų ir krovinių pervežimo į ir iš Airijos srityje), todėl jis puikiai žino, kaip atskirti draudžiamas siuntas. Gudresni sutaupyti norintys siuntėjai bando suvynioti draudžiamas prekes į kitus daiktus, pavyzdžiui, rūbų pilną lagaminą, tarp knygų ar kaip kitaip, tačiau dar gudresnės yra tikrinančių institucijų priemonės, kurios peršviesdamos transporto priemonę gali tiksliai pasakyti ne tik tai, kad vežamos draudžiamos prekės, bet ir tai, kokios ir kiek tų prekių yra.

Siųsdami siuntas į Airiją, perveždami iš Airijos įvairius krovinius, susimąstykite, kad net ir netyčia įdėta draudžiama siųsti prekę gali padaryti rimtų rūpesčių tiek Jums (už draudžiamų prekių siuntimą atsako siuntėjas ir gavėjas), tiek ir pervežimo bendrovei, kuriai ne tik reikia teisintis už Jūsų klaidas, bet ir gaišti brangų savo bei kitų savo klientų laiką. Juk laikas irgi pinigai.

Patys prabangiausi pasaulio viešbučiai

Prabangūs viešbučiaiVieni keliauti mėgsta kuo pigiau, kiti nori pailsėti aukšto lygio viešbučiuose. Labai prabangių viešbučių galima rasti įvairiausiose pasaulio vietose. Štai pavyzdžiui itin prabangūs apartamentai Vilniuje savo klientams siūlo įmantrų interjerą, prabangų maistą ir daugybę kitokių paslaugų. Vis dėlto itin prabangių numerių, kurie kainuoja dešimtis tūkstančių dolerių už vieną naktį, pasaulyje ne tiek jau ir daug. Daugiausia kainuojantys yra karališki bei prezidentų apartamentai, juose baldai primena imperatorių laikus, o gulint marmurinėje vonioje ar baseine, galima mėgautis įspūdinga panorama, atsiveriančia pro langą bei nepriekaištingu aptarnavimu.

Norėtumėme jums pristatyti brangiausius ir prabangiausius pasaulio viešbučius, kuriuose naktis gali kainuoti tiek pat, kiek, pavyzdžiui, naujas sportinis automobilis, kelionė į Antarktidą ar net butas Vilniuje. Apsigyventi liukso kambariuose tikros prabangos reikalas, o prabangiausiuose netgi ne visada gali sau leisti apsistoti didžiausi turtuoliai.

Brangiausių pasaulio viešbučių dešimtuko apačioje įsikūrę Bahamuose esančio „Atlantis“ viešbučio, 10 kambarių apartamentai. Juose visas kambarių interjeras blizga auksu: nuo komodų bei sofų iki žvakių. Šiuose ypatingai erdviuose apartamentuose yra net ir fortepijonas. Jei susidomėjote, turėkite omenyje, kad už beveik 10 tūkstančių litų nusipirkę kelionę į Bahamus dar papildomai turėsite susimokėti apie 65 tūkstančių litų, jei norėsite praleisti naktį šiuose apartamentuose. Ne tokie „auksiniai“, tačiau dar brangesni apartamentai yra Tokijuje „Ritz-Carlton“ viešbutyje. Jų plotas siekia net 300 kvadratinių metrų. Viena naktis šiame viešbutyje kainuoja apie 69 tūkstančius litų. Taigi, paskaičiavus matyti, jo pagyvenus savaitę tokiuose apartamentuose už tą pačią kainą būtų galima įsigyti  panašaus ploto gerai įrengtą namą Vilniuje.

253Aštuntoje vietoje yra „Westin Excelsior“ viešbučio apartamentai, primenantys senovės Romos laikus. Už freskomis bei vitražais puoštus kambarius ir marmurą teks susimokėti apie 78 tūkst. litų. Jei keliausite po Italiją ir norėsite prabangiai apsistoti, sumokėję 86 tūkst. litų galėsite mėgautis prezidentiniais apartamentais „Cala di Volpe“ viešbutyje, kuriame be nuosavo baseino rasite daugybę kitų malonumų. Šeštoje brangiausių apartamentų sąrašo vietoje yra karališka vila Atėnuose „Grand Resort Lagonissi“. Čia yra privatus liokajus, virėjas ir netgi pianistas, taip pat lauko ir vidaus baseinai, privatus paplūdimys, masažas. Tai puiki vieta pailsėti už naktį išleidžiant 90 tūkst. litų.

Prabangiausių viešbučių penketuką pradeda „Hugh Hefner Sky Villa Palms Resort“, įsikūręs Las Vegase. Naktis jame kainuoja 93 tūkst. litų. Tai 800 kvadratinių metrų ir 3 miegamųjų apartamentai, skirti itin sėkmingam lošėjui. Juose yra besisukiojanti lova, baseinas su įžymiuoju Playboy triušiuku. Jei ruošiatės vykti į Kanus, prisiminkite prabangius mansardinius apartamentus „Martinez“ viešbutyje.  Čia naktis kainuoja 98 tūkst. litų. Apartamentuose yra du miegamieji ir dvi vonios, kuriose teikiamos turkiškos procedūros, SPA, pribloškianti terasa su vaizdu į Kanų įlanką.

Trečioje prabangiausių viešbučių vietoje yra „Four Seasons” Niujorke. Čia brangiausi apartamentai parai kainuoja apie 115 tūkst. litų. Jie džiugina lankytojus įspūdinga Manhatano panorama, atsiveriančia 360 laipsnių kampu. Šių net devynių kambarių apartamentus ir visą jų interjerą sukūrė garsusis dizaineris Peteris Marino ir viešbučio savininkas.

Antrojoje vietoje yra viešbutis „Raj Palace”, esantis Džaipure, Indijoje. Nakvynė jame gali kainuoti iki 124 tūkst. litų. Šis vienas didžiausių Azijoje prezidentinis kambarys garsėja aukso lakštų ir stiklo dirbinių puošyba. Iš asmeninės terasos, kurioje yra ir baseinas, galima grožėtis rausvuoju Džaipuru.

Pirmoji vieta prabangiausių pasaulio apartamentų sąraše atitenka „President Wilson” apartamentams Ženevoje, Šveicarijoje. Čia už parą galima sumokėti ir 180 tūkst. litų. Pro šių karališkųjų apartamentų langus matyti Ženevos ežeras bei aukščiausias Šveicarijos Alpių kalnas – Monblanas. Šiuose 12 kambarių apartamentuose yra neperšaunamos durys, atskiras liftas. Svečiai mėgaujasi ir atskiru baseinu bei biblioteka, biliardo kambariu, gali sportuoti treniruoklių salėje ar romantiškai leisti vakarą skambant puikiai „Steinway” fortepijono muzikai.

Baidarių nuoma Jūros upe - kodėl Žemaitija taip traukia turistus??

Prasidėjus vasarai, kuo greičiau noris ištrūkti iš savo daugiaaukščių dėžučių, išsivaduoti iš sunkios darbo naštos, palikti miesto gatves ir lėkti į gamtą. Kur?- klausimas , neduodantis ramybės bet kuriam, susiruošusiam į atostogas ar savaitgalio poilsiui.

Vandens turizmo mėgėjai savo atostogas praleidžia prie vandens telkinių. Jau keletą metų itin populiaru pasinaudoti profesionalių baidarių nuomotojų paslaugomis prie Jūros upes Žemaitijoje. Dirbdami daugiau nei 10 metų su įvairaus poreikio turistų grupėmis, baidarių nuomos savininkai sukaupė patirtį, kurios dėka jų paslaugos jau plačiai žinomos Lietuvoje. Profesionalus aptarnavimas, nuolat atnaujinamas ir kokybiškas inventorius, patarimai pradedantiesiems, pravedami instruktažai kiekvienai grupei, pagal kiekvieno poreikius parenkami ir sudaromi maršrutai, rezervuojamos kaimo sodybos ir stovyklavietės - visa tai patenkina ir išrankiausio turisto poreikius.

Be to, Jūros upės baidarių maršrutai tinka ir pradedantiesiems, ir jau patyrimą turintiems irkluotojams. Jūros upė pasižymi nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu, giliu slėniu, pakrantėse išsirikiavusių šimtamečių ąžuolų, piliakalnių gausa. Jūra - ne tik vingiuota, bet ir iš kitų Žemaitijos ir Lietuvos upių išsiskiria tuo, kad kelią kartas nuo karto pastoja slenksčiai, likę sugriovus užtvankas. Nusileidimai baidarėmis šiomis kliūtimis sutinkami visų turistų džiaugsmingomis avacijomis. Net patys mažiausieji, dar net nesugebantys patys laikyti irklo savo rankelėmis, garsiai krykštauja iš džaugsmo ir šaukia: "Dar, dar !!!

Bijote slenksčių, rėvų - klauskite profesionalaus patarimo, ir jums  bus parinktas ramesnis, bet tikrai nenuobodus, maršrutas Jūros upe. Tuomet turėsite daugiau laiko gėrėtis vaizdingais Jūros upės slėniais, gėrėtis reta augmenija ir  nuolat išnyrančiais paukščių pulkais.

Drąsiai važiuokiteį Žemaitiją, plaukite baidarėmis Jūros upe - įspūdžių turėsite visiems metas.