Prisijungimas

Pigūs skrydžiai
Pigūs WizzAir skrydziai
skrendampigiau.lt

Paskolos kelionėms
Kelionės lizingu nuo 0%

Siuntiniai į Airiją

Kiekvieną dieną iš Lietuvos kyla lėktuvai į įvairias pasaulio šalis, paskui lėktuvus vyksta autobusai, krovininiai ir asmeniniai automobiliai – dalis žmonių juose galvoja apie gyvenimą kitose šalyse, tarp kurių ir Airija. Dėl šios priežasties vis dažniau vežamos siuntos iš Airijos ar į ją, pervežami ir kroviniai, kurie netelpa į keleivinius autobusus ar lėktuvus.

pakuotesNepaisant gana dažnai siunčiamų siuntų ar pervežamų krovinių, vis dar pasitaiko, kad žmonės įdeda siųsti draudžiamų daiktų, tarp kurių pasitaiko labai daug grynųjų pinigų, asmens dokumentų, nevengiama siųsti ir akcizinių prekių, tarp kurių cigaretės, kiti tabako gaminiai, alkoholiniai gėrimai. Kodėl taip yra atsakyti sunku, tačiau neatmetama versija, kad žmonės tiesiog bando taip sutaupyti, kadangi siuntos į Airiją daug pigesnės nei pinigų perlaidos ar konfidencialių asmens dokumentų pervežimo paslaugos, taip pat, norima sutaupyti alkoholio ir tabako perkant Lietuvoje, kur jie gerokai pigesni. Deja, dėl tokių žmonių kelyje stringa ir kitų, sąžiningų žmonių siuntos, gaištamas vairuotojo, jo laukiančių klientų laikas, o galutinis rezultatas – nuostolis visiems, kadangi draudžiamos prekės taip ir nepasiekia savo tikslo.

Įvairūs kroviniai į Airiją dažnai keliauja Gedimino transportu (Gedimino kroviniai aktyviai dirba siuntų ir krovinių pervežimo į ir iš Airijos srityje), todėl jis puikiai žino, kaip atskirti draudžiamas siuntas. Gudresni sutaupyti norintys siuntėjai bando suvynioti draudžiamas prekes į kitus daiktus, pavyzdžiui, rūbų pilną lagaminą, tarp knygų ar kaip kitaip, tačiau dar gudresnės yra tikrinančių institucijų priemonės, kurios peršviesdamos transporto priemonę gali tiksliai pasakyti ne tik tai, kad vežamos draudžiamos prekės, bet ir tai, kokios ir kiek tų prekių yra.

Siųsdami siuntas į Airiją, perveždami iš Airijos įvairius krovinius, susimąstykite, kad net ir netyčia įdėta draudžiama siųsti prekę gali padaryti rimtų rūpesčių tiek Jums (už draudžiamų prekių siuntimą atsako siuntėjas ir gavėjas), tiek ir pervežimo bendrovei, kuriai ne tik reikia teisintis už Jūsų klaidas, bet ir gaišti brangų savo bei kitų savo klientų laiką. Juk laikas irgi pinigai.