Prisijungimas

Pigūs skrydžiai
Pigūs WizzAir skrydziai
skrendampigiau.lt

Paskolos kelionėms
Kelionės lizingu nuo 0%

Kreditai kelionėms

Kuomet visa šeima netikėtai sulaukia atostogų gali būti keblu kur nors išvykti, nes staiga rasti nemenką sumą pinigų reikalingą kelionei su šeima ne visiems įmanoma. Turint stabilų darbą, pakankamą uždarbį, kelionės nėra problema, tačiau problema kyla kuomet pasikeičia planai ir į kelionę galima leistis anksčiau nei pavyksta sutaupyti pinigų. Pažįstama situacija? Pabandykite savo banko paprašyti nedidelės paskolos, reikiamos kelionės išlaidoms padengti.

taupykle

Kreditai kelionėms suteikiami tokiu pat principu kaip suteikiamos ir vartojimo paskolos. Tai nėra pačios pigiausios paskolos, kadangi jos suteikiamos neįkeičiant jokio turto. Tačiau ir suteikiamos jos paprasčiau, nereikia ypatingos galybės popierių, nebūtina įrodinėti paskirties, pavyzdžiui, kaip imant paskolą būstui, verslui ar perkant automobilį, kitą transporto priemonę. Žinoma yra ir alternatyvos kad, greitieji kreditai internetu, kuriuos dažnai naujiems klientams suteikia visiškai nemokamai. Vienintelis minusas, kad paprastai pirmas greitas kreditas yra ribojamas iki 1000 litų, o kartais ir dar mažiau.

Skolintis pinigų atostogoms ne visiems atrodo protinga mintis. Nuraminsime, skolintis nesiūlome tiems, kurie negali sutaupyti reikiamos sumos, tačiau siūlome pasvarstyti paskolos galimybę tiems, kuriems pasikeitė situacija. Tai gali būti jau minėta situacija su pakeistu atostogų grafiku, taip pat tai gali būti ir pastebėtas ypač patrauklus pigios kelionės pasiūlymas pačiu netinkamiausiu laiku, pavyzdžiui tuomet, kai tik pasikeitėte automobilį ar įsigijote brangios buitinės technikos.

Kreditai kelionėms dažnai imami žiemos metu, kadangi finansiškai daugeliui tai vienas sunkiausių periodų, o būtent tada ir siūlomos kelionės už tikrai priimtiną kainą. Pavyzdžiui, kelionė į pietų Europos pajūrį ar vieną iš Graikijos salų, žiemos metu kainuoja iki dviejų kartų, o kartais ir dar pigiau. Taigi, tai puiki priežastis pasiskolinti kelionei, nes net ir nemenkos vartojimo paskolos palūkanos (palūkanos gali labai priklausyti nuo Jūsų kredito istorijos, pajamų ir kitų savybių) nebus tokios didelės kaip skirtumas tarp pasiūlymo ir realios, standartinės kelionės pardavimo kainos. Žinoma, labai svarbu patikrinti, ar pasiūlymas tikrai toks geras, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, kartais reklama gali ir apgauti.

koso sala1

Įsitikinę, kad pasiūlymas tikrai vertas dėmesio ir net su paskola bus pigesnis nei įsigytas vėliau – ilgai nedvejokite, kelionių nuolaidos yra labai ribotos trukmės ir dažniausiai siūlomos tik keliems pirmiems pirkėjams ar bilietams. Be abejo, kartais pasiūlymai būna beveik neriboti, tačiau tokius rasti tikrai sunku.

Vis tiek dvejojate dėl paskolos kelionei? Pateiksime dar vieną argumentą, kodėl skolintis gali būti naudinga. Tarkime iš santaupų pavyko įsigyti kelialapį, tačiau neturite lagaminų. Vienas variantas yra pirkti pačius pigiausius, kurie, tikėtina, Jūsų daiktus galės talpinti vieną ar porą kelionių. Tuo tarpu pasiskolinę visai nedaug galėsite įsigyti kur kas kokybiškesnius lagaminus, kurie tarnaus bent keletą metų, turės gamintojo ar pardavėjo garantiją. Taip pat ir su foto ar filmavimo technika – geriau iš karto įsigyti kiek brangesnę techniką nei žiūrint į įamžintas akimirkas galvoti, dėl kokių priežasčių Jūsų netenkina jų kokybė.

Leistis bent kartą metuose į keliones, deramai pailsėti per atostogas pravartu kiekvienam dirbančiam žmogui. Geras poilsis ne tik leidžia atsipalaiduoti, pamiršti slegiančias problemas, bet kartu ir pagerina Jūsų produktyvumą grįžus į darbą. Tai ypač aktualu tiems, kurie dirba sudėtingą protinį darbą, įtemptai skaičiuoja ar atlieka kitus sudėtingus veiksmus, nes poilsinės atostogos visiškai išvalo galvą nuo užsilikusių minčių apie darbą, o grįžus prie darbų pradžioje į juos galima pažiūrėti šviežiai – taip neretai pavyksta išspręsti ilgą laiką neišspręstas problemas, pastebėti smulkias klaidas, kurios apsunkina Jūsų darbą ar tiesiog efektyviau įveikti susikaupusius darbus.