Prisijungimas

Pigūs skrydžiai
Pigūs WizzAir skrydziai
skrendampigiau.lt

Paskolos kelionėms
Kelionės lizingu nuo 0%

Pigūs lėktuvų bilietai internetu svetainėje OnKelionės.lt

Kur geriausios lėktuvų bilietų kainos?

Ypatingai pigūs skrydžiai anksčiau buvo tik nerealios svajonės, tačiau šiai dienai tai ne tik realybė – jų pasirinkimas ypatingai didelis. Vien iš Kauno ir Vilniaus kas dieną kylą lėktuvai į Londoną, kur skrydžių kainos prasideda vos nuo kelių ar keliolikos eurų – tai juokinga pinigų suma už skrydį į miestą, esanti už daugiau nei 1500 km. Visiems ieškantiems puikių skrydžių pasiūlymų verta lėktuvų bilietus pirkti iš PigesniSkrydziai.lt svetainės. Čia visada geros kainos, specialūs pasiūlymai ir akcijos.

Ne tik Londonas yra populiari skrydžių kryptis iš Vilniaus ir visos Lietuvos. Pigiai galima nuskristi net į kelis oro uostus Europoje tiesiogiai be jokių persėdimų, o nebijant praleisti daugiau laiko oro uostose persėdimai leidžia pigiai apkeliauti pusę pasaulio. Pigių skrydžių galimybės tikrai labai plačios, tereikia mokėti jomis pasinaudoti. Skrendantys iš Vilniaus tarptautinio oro uosto lėktuvų bilietus gali rezervuoti https://pigesniskrydziai.lt/is-vilniaus svetainėje.

wizzSusižavėjus pigiais skrydžiais reikėtų keletą detalių įvertinti. Pirmiausia, mokesčiai. Dažnai į pigių skrydžių kainą neįtraukti įvairūs mokesčiai, pavyzdžiui, administracinis mokėjimo įskaitymo mokestis mokant banko kortele ar pavedimu. Taip pat atminkite, kad beveik niekada pigūs skrydžiai neįtraukia registruoto bagažo mokesčio, už jį, jei jo reikia, teks mokėti papildomai. Apie visus papildomus mokesčius turėtumėte būti įspėjami užsakymo metu. Tiesa neplanuotu išlaidų gali tekti patirti jei pamiršite atsispausdinti įlaipinimo talonus (Boarding pass). Papildomas įlaipinimo talono spausdinimas kompanijos atstovybėja kainuoja apie 15€. Tokia suma kai kuriais atvėjais gali būti net didesnė nei paties skrydžio.

Nepaisant visko – tokie skrydžiai ir toliau išlieka labai pigūs, ypač turint omenyje, jog registruotas bagažas reikalingas toli gražu ne kiekvienoje kelionėje. Pavyzdžiui, vykstant į trumpą 2-3 dienų išvyką pilnai galima apsieiti su rankinio bagažo lagaminėliu.

Daugybei žmonių pigūs lėktuvų bilietai tapo ne tik priemone keliauti, bet kone gyvenimo būdu. Didžiąją dalį kelionių tokie žmonės linkę planuoti prisiderindami prie pigių skrydžių tvarkaraščio, net ir kelionės kryptį planuoja pagal tai, kur randa pigesnius skrydžius ar pavyksta rasti viešbučius su labai didelėmis nuolaidomis. Toks keliavimo būdas suteikia savotiško įdomumo ir patrauklumo, iš karto reiškia daugiau nuotykių ir, be abejo, nedideles kelionių išlaidas.

ryanairPasirinkdami pigius skrydžius galite sau leisti dažniau atostogauti ar vienų atostogų metu ne tik pailsėti prie jūros, bet ir aplankyti svetur gyvenančius draugus, giminaičius. Taip pat galite pamėginti pasiekti tolesnes šalis, išmėginti neatrastas kryptis – atostogoms vasarą dauguma renkasi pajūrio kurortus, tačiau kodėl gi neaplankius Šiaurės Europos sostinių?

Susidomėję pigiais skrydžiais pamėginkite pasiplanuoti savo kelionių maršrutus, įvertinkite artimiausių atostogų galimybes ir po truputėlį pradėkite dėliotis savo kelionės planą. Neskubėdami galėsite susiorganizuoti nuostabias atostogas bet kuriame Europos mieste, ar tai kurortas, ar tai istorinė sostinė. Nepatinka ilgi planavimai? Žvilgtelėkite, kuriomis kryptimis pigūs skrydžiai jau artimiausiam savaitgaliui, paskubomis susikraukite lagaminą, raskite svečių namus ar viešbutį ir keliaukite – šiek tiek daugiau adrenalino, mažiau planų ir gausybė nuotykių bus Jūsų bagaže. Kelionės gali būti labai skirtingos, reikalaujančios daugiau pasiruošimo ar galimos visai be jo – tai Jūsų teisės rinktis, o pigūs lėktuvų bilietai padės Jums pasiekti savo kelionės tikslą greitai, saugiai ir tikrai pigiai!

Lėktuvo bilietai internetu ir jų kainos

bilietai-internetuKelionių agentūros šiais laikais įgauna vis mažesnį susidomėjimą. Dažnas pilietis linkęs pats planuoti savo atostogas ir tuo pačiu sutaupyti ne mažą kiekį pinigų. Lektuvu bilietai internetu įtakoja tokį gyventojų sprendimą. Taupyti siekia visi, o planuoti laisvalaikio pramogas ir pačią kelionę yra gana malonu. Tai tampa ne tik patogu, bet ir praktiška. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį lėktuvo bilietus perkant internetu?

 Skrydžio bilietai ant medžių neauga, todėl jų paieška gali išeikvoti nemažai brangaus laiko. Tai nemaloni veikla, tačiau tik ji gali suteikti dėmesio vertų rezultatų. Žinoma, pasirinkti galima ir ilgai nesvarsčius, tačiau toks skubotas poelgis nesutaupys pinigų, o priešingai – bilietams išleisite daugiau nei įprastai. Pigūs bilietai nėra retenybė, tai protingos paieškos rezultatas, todėl planuodami kelionę nepatingėkite ir šiai veiklai skirkite pakankamai laiko. Lėktuvo bilietai internetu rezervuojami greitai, tačiau kaip tai padaryti? O iš tikrųjų reikia visai nedaug...

Skrydžių bendrovių gausa gali nustebinti ne vieną interneto vartotoją, todėl išsirinkti geriausią bilietų tarpininką kartais gali būti tikrai sunku. Ypatingi pasiūlymai, nuolaidos ir paskutinės minutės pasiūlymai suteikia tik dar gausesnį pasirinkimų ratą. Optimaliausią skrydžių maršrutą sudaryti taip pat nėra lengva. Tiesioginiai skrydžiai iš vienos šalies į kitą ne visuomet galimi, todėl be tarpinių oro uostų čia neišsiverčiama. Papildomų grafikų derinimas ir kainų pasirinkimas apsunkina sprendimą, todėl čia svarbiausia neskubėti ir gerai įvertinti galimybes. Lektuvo bilietai internetu – puiki proga atskleisti savo planavimo įgūdžius, siekiant sutaupyti ne mažą kiekį pinigų. Žinoma, tai išeitis ne visiems.

Įvairūs planai bei atostogų derinimas neaktualūs užsiėmusiems ir to nemėgstantiems asmenims. Tad kartais tiesiog geriau pasinaudoti kelionių agentūrų pasiūlymais. Idealiai suplanuotus atostogos, rezervuoti skrydžiai bei viešnagė prašmatniuose viešbučiuose nepaliks jums jokių nusiskundimų, ,tačiau už tai reikės papildomai sumokėti. Tai ne problema finansiškai saugiai gyvenantiems asmenims, tačiau jei siekiate sutaupyti, lėktuvo bilietai internetu yra tai ko jums reikia.

Artėjančios atostogos skatina susimąstyti, tiesa? Pasimėgaukite malonia kelione į tolimą kraštą, pabėkite nuo rutinos ir smagiai praleiskite laiką. 

Pigūs skrydžiai

wizzBene daugiausiai prieš keliones domimasi apie viešbučius ir lėktuvų bilietus. Savaime suprantama, žmonės ieško teigiamų atsiliepimų, domisi apie konkretų skrydį ar viešbutį, ieško galimybių sutaupyti. Kalbant apie lėktuvų bilietus, labiausiai sutaupyti padeda pigūs skrydžiai.

Pigūs skrydžiai yra tokie patys skrydžiai kaip ir įprasti, tačiau apribojant tam tikras papildomas paslaugas, tokias kaip maitinimas skrydžio metu, gėrimai bei sumažintos registruoto bagažo matmenų normos arba iš viso nėra įskaičiuoto registruoto bagažo. Tiesa, pasitaiko ir išimčių, kuomet nėra ribojamas bagažas ar pasitaiko kitų komfortų elementų. Pigius skrydžius organizuojančios kompanijos dažniausiai skraidina iš Kauno, Vilniaus arba Rygos oro uostų, kurie yra pakankamai patogūs daugeliui Lietuvos gyventojų. Pagausėjus pigių skrydžių atsirado ir daugiau galimybių patogiai bei greitai pasiekti oro uostus. Šiuo metu yra nemažai vežėjų, kurie tiesiogiai iš didžiųjų Lietuvos miestų veža tiesiai į oro uostus.

Pigių skrydžių lėktuvų bilietus įsigiję žmonės gali džiaugtis sutaupę nemažą sumą pinigų, kuriuos gali išleisti pramogoms kelionės metu, geresnio viešbučio išsirinkimui ar parsivežti namo ir taupyti kitoms kelionėms. Nors neretai galvojama, kad pigius skrydžius žmonės renkasi dėl finansinių problemų, tačiau iš tiesų pigūs skrydžiai yra ne tik galimybė sutaupyti, bet ir galimybė nemokėti už tas paslaugas, kurios nėra būtinos ar naudingos keliaujančiajam, ypač jei skrendama netoli ir neilgai.

ryanRinktis pigius skrydžius lietuviams siūlo kelios oro linijų bendrovės, kurių atėjimas į rinką stipriai sumažino skrydžių kainas taip suteikiant daug naudos keliaujantiesiems. Pigius skrydžius siūlo airBaltic, Wizzair, Ryanair ir kitos kompanijos. Šios kompanijos dirba ne vienerius metu ir yra patikimos, yra perskraidinę ne vieną šimtą tūkstančių patenkintų keleivių.

Pigūs skrydžiai, akcijiniai lėktuvų bilietai ir kitos keliautojams siūlomos nuolaidos kai kuriems žmonėms nėra tik būdas sutaupyti, bet taip pat ir savotiškos rungtynės – apkeliauti kuo daugiau miestų ir šalių su kuo mažesnėmis kelionės išlaidomis. Prie to labai prisideda pigūs skrydžiai, gerokai mažesnės viešbučių kainos ir kitos smulkmenos, tačiau sugebėti apkeliauti daug skirtingų miestų už labai nedidelę kainą – savotiškas menas ir gebėjimas.

Pigių skrydžių lėktuvų bilietai sunkiausiai „pagaunami“ švenčių laikotarpiu, vasaros atostogų metu ar kitu metu, kuomet staiga padaugėja keliaujančiųjų (sporto renginiai ir t. t.). Žinant, kad teks keliauti tokiu populiariu metu reiktų iš anksto pasirūpinti lėktuvų bilietais, antraip planuoti pigūs skrydžiai gali tapti gerokai brangesniais skrydžiais. Pigūs skrydžiai neretai išgelbėja daugelio atostogas nuo žlugimo ar didelių pakeitimų, kurie galėtų sugadinti kelionines nuotaikos ar sumenkinti patiriamus įspūdžius, todėl jei staiga pakito planai, pasidomėkite pigiais lėktuvų bilietais, gal tai padės apsaugoti Jūsų kelionę.

Pigūs skrydžiai gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose

Pirmoji pasaulio pigių skrydžių bendrovė „Pacific Southwest Airlines“ Jungtinėse Amerikos Valstijose įkurta dar tolimaisiais 1949 m. Jos įkūrėjas už 1000 JAV dolerių tada išsinuomojo lėktuvą „Douglas DC-3“ ir pradėjo reguliarius savaitinius reisus iš San Diego į Oklendą ir Burbanką.

Palyginimui, populiariausios ir kol kas didžiausios Europos biudžetinės avialinijos airių “Ryanair” veiklą pradėjo tik 1991 m.

Tiesa, “Ryanair” ir trejais metais vėliau pradėjusios veikti „Easyjet“ negalima kaltinti snauduliu. Tiesiog Europoje keleivinė aviacija buvo griežtai reguliuojama ir dirbti pagal amerikietišką modelį iki rinkos liberalizavimo nebuvo galimybės. Panašiai kol kas yra Rusijoje, kur vietos valdžia visomis įmanomomis priemonėmis palaiko „Aeroflot“ ir pigūs skrydžiai šios šalies piliečiams praktiškai neprieinami. „Wizz Air“ reguliariai paskelbia apie planus kurtis Rusijoje, tačiau toliau kelių simbolinių reisų į didžiuosius miestus nenueina.

Keli mėginimai kurti vietines biudžetines oro linijas žlugo. Bendrovės paprasčiausiai bankrutavo.

Kalbant apie „Pacific Southwest Airlines“, ji gan sėkmingai dirbo iki 1988 m., kai buvo prijungta prie “UASair“. Tuo pačiu tapo tradicinėmis oro linijomis, tačiau jų idėją pasičiupo ir išplėtojo kitos avialinijos „Southwest Airlines“, kurias 1971 m. Teksase įkūrė du biuro darbuotojai, nusprendę atsisakyti samdomo darbo.

<p">Keletą metų šios oro linijos skraidė tik savo regione, nes JAV įstatymai joms neleido plėstis, ir garsėjo tuo, kad lėktuvų bilietus gali parduoti du kartus pigiau nei konkurentai, tačiau tuo pačiu jų aptarnavimas (vietoj sočių pietų, kaip tradicinėse oro linijose buvo patiekiami tik riešutai ir vanduo) apaugo legendomis.

Viskas pasikeitė 1978 m., kai Amerikos vyriausybės priėmė vadinamąjį „atviro dangaus“ įstatymą, kuris „Southwest Airlines“ leido išplėsti veiklą visoje šalyje ir per metus uždirbti beveik po šimtą milijonų dolerių.

Šiandien tai trečios pasaulio avialinijos pagal pervežamų keleivių kiekį ir didžiausias vidinių JAV reisų operatorius.

Kalbant apie Lietuvą, čia varžosi dvi klasikinės pigių skrydžių bendrovės – „Ryanair“ ir „Wizz Air“. Nesunku atspeti, kad abi kompanijas labiausiai domina skrydžiai į Londoną. Tai vienas iš populiariausių maršrutų Lietuvoje.

Nė viena poilsinė kelionės nesulaukia tiek dėmesio, kiek surenka reisai, į Didžiąją Britaniją skraidinantys šimtus tūkstančių emigrantų ir jų giminaičių.