Pigūs skrydžiai

wizzBene daugiausiai prieš keliones domimasi apie viešbučius ir lėktuvų bilietus. Savaime suprantama, žmonės ieško teigiamų atsiliepimų, domisi apie konkretų skrydį ar viešbutį, ieško galimybių sutaupyti. Kalbant apie lėktuvų bilietus, labiausiai sutaupyti padeda pigūs skrydžiai.

Pigūs skrydžiai yra tokie patys skrydžiai kaip ir įprasti, tačiau apribojant tam tikras papildomas paslaugas, tokias kaip maitinimas skrydžio metu, gėrimai bei sumažintos registruoto bagažo matmenų normos arba iš viso nėra įskaičiuoto registruoto bagažo. Tiesa, pasitaiko ir išimčių, kuomet nėra ribojamas bagažas ar pasitaiko kitų komfortų elementų. Pigius skrydžius organizuojančios kompanijos dažniausiai skraidina iš Kauno, Vilniaus arba Rygos oro uostų, kurie yra pakankamai patogūs daugeliui Lietuvos gyventojų. Pagausėjus pigių skrydžių atsirado ir daugiau galimybių patogiai bei greitai pasiekti oro uostus. Šiuo metu yra nemažai vežėjų, kurie tiesiogiai iš didžiųjų Lietuvos miestų veža tiesiai į oro uostus.

Pigių skrydžių lėktuvų bilietus įsigiję žmonės gali džiaugtis sutaupę nemažą sumą pinigų, kuriuos gali išleisti pramogoms kelionės metu, geresnio viešbučio išsirinkimui ar parsivežti namo ir taupyti kitoms kelionėms. Nors neretai galvojama, kad pigius skrydžius žmonės renkasi dėl finansinių problemų, tačiau iš tiesų pigūs skrydžiai yra ne tik galimybė sutaupyti, bet ir galimybė nemokėti už tas paslaugas, kurios nėra būtinos ar naudingos keliaujančiajam, ypač jei skrendama netoli ir neilgai.

ryanRinktis pigius skrydžius lietuviams siūlo kelios oro linijų bendrovės, kurių atėjimas į rinką stipriai sumažino skrydžių kainas taip suteikiant daug naudos keliaujantiesiems. Pigius skrydžius siūlo airBaltic, Wizzair, Ryanair ir kitos kompanijos. Šios kompanijos dirba ne vienerius metu ir yra patikimos, yra perskraidinę ne vieną šimtą tūkstančių patenkintų keleivių.

Pigūs skrydžiai, akcijiniai lėktuvų bilietai ir kitos keliautojams siūlomos nuolaidos kai kuriems žmonėms nėra tik būdas sutaupyti, bet taip pat ir savotiškos rungtynės – apkeliauti kuo daugiau miestų ir šalių su kuo mažesnėmis kelionės išlaidomis. Prie to labai prisideda pigūs skrydžiai, gerokai mažesnės viešbučių kainos ir kitos smulkmenos, tačiau sugebėti apkeliauti daug skirtingų miestų už labai nedidelę kainą – savotiškas menas ir gebėjimas.

Pigių skrydžių lėktuvų bilietai sunkiausiai „pagaunami“ švenčių laikotarpiu, vasaros atostogų metu ar kitu metu, kuomet staiga padaugėja keliaujančiųjų (sporto renginiai ir t. t.). Žinant, kad teks keliauti tokiu populiariu metu reiktų iš anksto pasirūpinti lėktuvų bilietais, antraip planuoti pigūs skrydžiai gali tapti gerokai brangesniais skrydžiais. Pigūs skrydžiai neretai išgelbėja daugelio atostogas nuo žlugimo ar didelių pakeitimų, kurie galėtų sugadinti kelionines nuotaikos ar sumenkinti patiriamus įspūdžius, todėl jei staiga pakito planai, pasidomėkite pigiais lėktuvų bilietais, gal tai padės apsaugoti Jūsų kelionę.