Kur geriausios lėktuvų bilietų kainos?

Ypatingai pigūs skrydžiai anksčiau buvo tik nerealios svajonės, tačiau šiai dienai tai ne tik realybė – jų pasirinkimas ypatingai didelis. Vien iš Kauno ir Vilniaus kas dieną kylą lėktuvai į Londoną, kur skrydžių kainos prasideda vos nuo kelių ar keliolikos eurų – tai juokinga pinigų suma už skrydį į miestą, esanti už daugiau nei 1500 km. Visiems ieškantiems puikių skrydžių pasiūlymų verta lėktuvų bilietus pirkti iš PigesniSkrydziai.lt svetainės. Čia visada geros kainos, specialūs pasiūlymai ir akcijos.

Ne tik Londonas yra populiari skrydžių kryptis iš Vilniaus ir visos Lietuvos. Pigiai galima nuskristi net į kelis oro uostus Europoje tiesiogiai be jokių persėdimų, o nebijant praleisti daugiau laiko oro uostose persėdimai leidžia pigiai apkeliauti pusę pasaulio. Pigių skrydžių galimybės tikrai labai plačios, tereikia mokėti jomis pasinaudoti. Skrendantys iš Vilniaus tarptautinio oro uosto lėktuvų bilietus gali rezervuoti https://pigesniskrydziai.lt/is-vilniaus svetainėje.

wizzSusižavėjus pigiais skrydžiais reikėtų keletą detalių įvertinti. Pirmiausia, mokesčiai. Dažnai į pigių skrydžių kainą neįtraukti įvairūs mokesčiai, pavyzdžiui, administracinis mokėjimo įskaitymo mokestis mokant banko kortele ar pavedimu. Taip pat atminkite, kad beveik niekada pigūs skrydžiai neįtraukia registruoto bagažo mokesčio, už jį, jei jo reikia, teks mokėti papildomai. Apie visus papildomus mokesčius turėtumėte būti įspėjami užsakymo metu. Tiesa neplanuotu išlaidų gali tekti patirti jei pamiršite atsispausdinti įlaipinimo talonus (Boarding pass). Papildomas įlaipinimo talono spausdinimas kompanijos atstovybėja kainuoja apie 15€. Tokia suma kai kuriais atvėjais gali būti net didesnė nei paties skrydžio.

Nepaisant visko – tokie skrydžiai ir toliau išlieka labai pigūs, ypač turint omenyje, jog registruotas bagažas reikalingas toli gražu ne kiekvienoje kelionėje. Pavyzdžiui, vykstant į trumpą 2-3 dienų išvyką pilnai galima apsieiti su rankinio bagažo lagaminėliu.

Daugybei žmonių pigūs lėktuvų bilietai tapo ne tik priemone keliauti, bet kone gyvenimo būdu. Didžiąją dalį kelionių tokie žmonės linkę planuoti prisiderindami prie pigių skrydžių tvarkaraščio, net ir kelionės kryptį planuoja pagal tai, kur randa pigesnius skrydžius ar pavyksta rasti viešbučius su labai didelėmis nuolaidomis. Toks keliavimo būdas suteikia savotiško įdomumo ir patrauklumo, iš karto reiškia daugiau nuotykių ir, be abejo, nedideles kelionių išlaidas.

ryanairPasirinkdami pigius skrydžius galite sau leisti dažniau atostogauti ar vienų atostogų metu ne tik pailsėti prie jūros, bet ir aplankyti svetur gyvenančius draugus, giminaičius. Taip pat galite pamėginti pasiekti tolesnes šalis, išmėginti neatrastas kryptis – atostogoms vasarą dauguma renkasi pajūrio kurortus, tačiau kodėl gi neaplankius Šiaurės Europos sostinių?

Susidomėję pigiais skrydžiais pamėginkite pasiplanuoti savo kelionių maršrutus, įvertinkite artimiausių atostogų galimybes ir po truputėlį pradėkite dėliotis savo kelionės planą. Neskubėdami galėsite susiorganizuoti nuostabias atostogas bet kuriame Europos mieste, ar tai kurortas, ar tai istorinė sostinė. Nepatinka ilgi planavimai? Žvilgtelėkite, kuriomis kryptimis pigūs skrydžiai jau artimiausiam savaitgaliui, paskubomis susikraukite lagaminą, raskite svečių namus ar viešbutį ir keliaukite – šiek tiek daugiau adrenalino, mažiau planų ir gausybė nuotykių bus Jūsų bagaže. Kelionės gali būti labai skirtingos, reikalaujančios daugiau pasiruošimo ar galimos visai be jo – tai Jūsų teisės rinktis, o pigūs lėktuvų bilietai padės Jums pasiekti savo kelionės tikslą greitai, saugiai ir tikrai pigiai!