Kreta

kretos salaKreta yra tikrai puiki vieta praleisti atostogas. Šioje saloje ilsėdavosi ir senovės Romos imperatoriai, taigi ji turi tikrai gilią poilsio paslaugų teikimo istoriją. Kreta yra didžiausia Graikijos sala ir ketvirta pagal dydį Viduržemio jūroje. Sala yra tarp dviejų kontinentų - Afrikos ir Europos. Vasaros kelionių sezonas čia vyksta nuo balandžio iki lapkričio.

Kretoje buvo vienas iš seniausių högkulturer, kurie paliko savo magiškas dainas. Kreta buvo apgyvendinta daugiau nei 8000 metų ir Mino kultūra atėjo čia apie 2600 BC. Visa ši istorija ir paveldas, Kreta, kad sala yra verta aplankyti.

Kretoje taip pat yra įvairus gamtovaizdis, gražūs namai ir patrauklios turizmo srityse, kad sala, fantastiškas atostogų sala. Kreta yra palyginti mažas, tačiau vis dar tęsiasi salą per tris klimato zonose. Tai reiškia, kad gamta yra neįtikėtinai įvairi. Yra palmbevuxna paplūdimius ir snowcapped kalnų viršūnių. Kreta taip pat turi turtingą fauną ir tai nėra neįprasta matyti ereliai ar kritinių karo etileno, kuris yra Kretos nacionalinę gyvūnų.

Kreta yra tiesa kurortas, kuris siūlo viską. Yra švenčių vietų su daug sulaikymo jaunimo gaujos, romantiškų įsimylėjėlių mažų kaimų ir tobulos šeimos su vietovių. Turistinėse vietovėse, kuriose yra daug restoranų ir barų. Restorane priekyje yra labiausiai ir yra labai turistų draugiškas.