Tailandas - sekso turizmo sostinė

Yra nemažai žmonių, kurie keliauja tam, kad pasigrožėtų architektūros paminklais, sporto renginiais ar net tam, kad stebėtų paukščius, bet praėjusio amžiaus devintame dešimtmetyje susiformavo nauja keliautojų rūšis - sekso turistai. Vienas iš populiariausių šių sekso turistų traukos centrų yra Tailandas.

Tailandas visame pasaulyje garsėja ne tik savo nuostabiais paplūdimiais ir rojų žemėje primenančia gamta, tačiau ir kaip daugiausiai vadinamųjų "sekso turistų" sutraukianti šalis. Šioje šalyje nieko nestebina, kuomet gatvėje yra matoma pora - į septintą dešimtmetį įkopęs europietis vyras ir jaunutė mergina. Ir nors oficialiai šioje šalyje prostitucija yra nelegali, tačiau į gatvėje uždarbiaujančias merginas valdžia žiūri pro pirštus ir tai toleruoja.

Tailande yra gausu "raudonųjų žibintų" kvartalų, kuriuose merginos tiesiogine to žodžio prasme gaudo vyrus. Veikia nemažai sekso prekių parduotuvių bei motelių, kuriuose itin populiaru kambarį nuomotis 30 minučių. Nevyriausybinių orginazacijų duomenimis, Tailande yra apie 40 000 prostitučių, kurios yra dar nesulaukusios 18 metų amžiaus.

Kasmet į Tailandą atvyksta daugiau kaip milijonas turistų iš vakarų šalių. Anoniminių apklausų duomenys teigia, kad tik 6 procentai iš jų atvyksta darbo reikalais arba ieškodami pasyvaus poilsio paplūdimiuose. Ar tai reiškia, kad likę 94 procentai čia ieško sekso? Ko gero ne, bet procentas tikrai yra didžiulis.

Ką dar galima veikti Tailande?

Dėl palankaus klimato ši Azijos šalis yra mėgstama golfo žaidėjų. Kasmet daugybė šios sporto šakos mėgėjų atvyksta dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose turnyruose, kurie čia yra organizuojami. Gausybė viešbučių gali pasiūlyti aibę pramogų kiekvienam. Dėl šavaraus vandens bei aktyvios povandeninės faunos čia galima nardyti su akvalangu ir grožėtis povanendeniniu gyvenimu. Auksiniai paplūdimiai patiks tiems, kas mėgsta pasyvų poilsį ir nori atsipūsti gurkšnodami "margaritas" ar kitus kokteilius.